Intellektuaalse omandi andmekaitse ja

Kuidas Chevrolet kasutab oma kodulehel küpsiseid

Soovime teha teie jaoks paremini hallatavaks meie kodulehel kasutatavad küpsised. Kui teete muudatusseadeid, peame nendest kinni, kuid mõnede küpsiste kontrollimine võib olla raskendatud, kuni oleme oma veebilehel viinud läbi kõik vajalikud muudatused.

Veebilehel Chevrolet.ee kasutatavaid küpsiseid saate hallata oma brauseri sätete kaudu.

Kui olete teinud vastava seadistuse, kasutame ainult neid küpsiseid, mis on nende alusel lubatud. Need küpsised, mis paigaldati enne sätete muutmist, jäävad endiselt teie arvutisse ja te saate need kõrvaldada oma brauseri sätete abil.

On oluline silmas pidada, et teie eelistuste teadasaamise otstarbel kasutame sellekohast küpsist, mistõttu:

Juhul, kui kustutate kõik oma arvutis olevad küpsised, peate oma eelistusi meie suhtes uuendama.

Juhul, kui kasutate teist arvutit, kasutajaprofiili või brauserit, peate oma eelistusi meie suhtes uuendama.

Chevrolet.ee kasutatavad küpsised on rühmitatud vastavalt Rahvusvahelise Kaubanduskoja juhistele küpsiste kategoriseerimise kohta.

Olulised küpsised

Täiustamise küpsised

Funktsiooniküpsised

Sihtrühma otsimise küpsised

Olulised küpsised

Mis on olulised küpsised?

Need võimaldavad teil veebilehel ringi liikuda ja kasutada selle põhifunktsioone. Need küpsised ei kogu teie kohta mingisugust infot, mida saaks kasutada turunduse otstarbel või selleks, et meelde jätta, kus te internetis käinud olete.

Mille jaoks me neid kasutame?

Niisuguse info meeles pidamiseks, mida olete sisestanud - näiteks kui täidate vormi ja asute järgmise etapi juurde, peab veebileht meeles pidama, mida eelmisel etapil tegite.

Nende kaupade või teenuste meeles pidamiseks, mida olete tellinud ja liigute edasi tellimuse täitmise lehele.

Teie ära tundmiseks, kui olete veebilehele sisse loginud, juhul kui niisugune võimalus on olemas.

Tagamaks, et pääsete ligi õigele teenusele meie veebilehel, juhul kui oleme teinud oma veebilehe toimimisel mingisuguseid muudatusi.

Mille jaoks me olulisi küpsiseid EI kasuta:

me ei kasuta seda teavet, et teile reklaami suunata

me ei pea meeles teie eelistusi ega kasutajanime enamaks, kui teie käesolevaks külastuseks

Pidage meeles:

Nende küpsiste vastuvõtmine on veebilehe kasutamise eeltingimus. Seega, kui tõkestate need küpsised, ei oska me ennustada, kuidas veebileht vaatamisel toimib.

Chevrolet.ee olulised küpsised

c_m

JSESSIONID

Täiustamise küpsised

Täiustamise küpsised küpsised koguvad infot selle kohta, kuidas te meie veebilehte kasutate, milliseid lehekülgi vaatate ja kas esineb mingeid tõrkeid, näiteks mõnede vormide täitmisel. Need küpsised ei kogu teie isiku tuvastamist võimaldavaid andmeid – kõik kogutav info on anonüümne ja seda kasutatakse üksnes meie veebilehe töö parandamiseks, et mõista, mis meie kasutajaid huvitab, ja meie veebilehe reklaamide tõhususe mõõtmiseks.

Mille jaoks me neid kasutame?

statistika tegemiseks meie veebilehe kasutamise kohta

oma reklaamide tõhususe mõõtmiseks (NB! me EI kasuta seda infot teile reklaamide suunamiseks, kui külastate teisi veebilehti)

Meie partneritele tagasiside andmiseks, et keegi meie lehe külastajaist on ka nende veebilehte külastanud. Siia hulka võib kuuluda ka info ostetud toodete kohta. See võimaldab meie partneritel oma veebilehti arendada, kuid me ei luba oma partneritel kasutada seda infot edasiseks reklaamitegevuseks.

abiks veebilehe parandamisel seal ilmnevate tõrgete mõõtmise teel;

oma veebilehe erinevate kujunduste katsetamiseks.

Mille jaoks me täiustamise küpsiseid EI kasuta:

me ei kasuta neid teie kohta niisuguse info kogumiseks, mida saaks kasutada teile toodete või teenuste reklaamimiseks teistel veebilehtedel

me ei pea meeles teie eelistusi ega kasutajanime enamaks, kui teie käesolevaks külastuseks

me ei kasuta seda teavet, et teile reklaami suunata, kui külastate teisi veebilehti

Mõningaid nendest küpsistest haldavad kolmandad osapooled – kuid sellistel juhtudel me ei luba kolmandatel osapooltel kasutada küpsiseid mitte millekski muuks kui ülalnimetatud otstarbeks.

Pidage meeles

Meie veebilehte kasutades nõustute täiustamise küpsiste kasutamisega.

Nende küpsiste vastuvõtmine on veebisaidi kasutamise eeltingimus. Seega, kui tõkestate need küpsised, ei oska me ennustada, kuidas veebisait vaatamisel toimib.

Chevrolet.ee täiustamise küpsised

s_cc

s_depth

s_dl

s_ev33

s_ev34

s_nr

s_ria

s_sq

Küpsised Host

s_vi gmeurope.112.2o7.net

Funktsiooniküpsised

Funktsiooniküpsiseid kasutatakse teenuste osutamiseks või sätete meelespidamiseks, et muuta veebilehe vaatamine meeldivamaks.

Mille jaoks me neid kasutame:

Pidamaks meeles teie poolt valitud seadeid, nagu näiteks lehekülje kujunduse, teksti suuruse ning värvide eelistused

Pidamaks meeles, et oleme teilt juba küsinud, kas soovite vastata küsimustikule (ja nõnda ei tüüta teid oma korduvate küsimustega)

Pakkumaks teile interaktiivset vestluspõhist abiteenust

Näitamaks teile, kui olete sisse loginud

Jagamaks infot meie partneritega, et pakkuda oma veebilehel teenuseid. Jagame oma partneritega ainult vastava teenuse või funktsiooni pakkumiseks vajalikku infot.

Mille jaoks me funktsiooniküpsiseid EI kasuta:

Me ei kasuta neid teile teistel veebilehtedel reklaamide näitamiseks.

Mõningaid nendest küpsistest haldavad kolmandad osapooled – kuid sellistel juhtudel me ei luba kolmandatel osapooltel kasutada küpsiseid mitte millekski muuks kui ülalnimetatud otstarbeks.

Te saate reguleerida, kas neid küpsiseid kasutatakse või mitte, kuid nende tõkestamine võib tähendada, et meil ei ole võimalik osutada teatud teenuseid ja vähendab tuge, mida saaksime teile osutada. On ka võimalik, et nende küpsiste tõkestamine takistab meil meeles pidada, et te konkreetset teenust ei soovinud.

Sihtrühma otsimise küpsised

Sihtrühma otsimise küpsised on seotud kolmandate osapoolte pakutavate teenustega, nagu näiteks “Like” ja “Share” valikud. Kolmandad osapooled pakuvad neid teenuseid, kui teavad, et te olete nende kodulehte külastanud.

Milleks me neid kasutame:

Lingina suhtlusvõrkudesse nagu Facebook, mis võivad edaspidi kasutada teavet teie külastuse kohta selleks, et teistel veebislehtedel teile reklaami suunata;

teie külastuse info edastamiseks reklaamiagentuuridele, et nad saaksid esitada teile reklaami, mis võib teile huvi pakkuda.

Te saate reguleerida, kas neid küpsiseid kasutatakse või mitte, kuid nende tõkestamine võib tähendada, et me ei saa teile mõnda teenust pakkuda. Kõiki neid küpsiseid haldavad kolmandad osapooled ja alternatiivina võite nende küpsiste tõkestamiseks kasutada nende oma tööriistu.

Kolmandate osapoolte sihtrühma otsimise küpsised

Küpsised Host

acdc criteo.com

udc criteo.com

uic criteo.com

uid criteo.com

NID google.com

ActivityInfo2 serving-sys.com

u2 serving-sys.com

pid twitter.com

VISITOR_INFO1_LIVE youtube.com

YSC youtube.com

Lisainfo

Täiendavat info küpsiste kohta leiate:

http://www.allaboutcookies.org

Internet Advertising Bureau

A guide to behavioural advertising and online privacy has been produced by the internet advertising industry which can be found at:

http://www.youronlinechoices.eu

International Chamber of Commerce United Kingdom

Information on the ICC (EM) EM cookie guide can be found on the ICC website section:

http://www.international-chamber.co.uk/our-expertise/digitaleconomy

Seda veebilehte haldab Chevrolet Central and Eastern Europe Kft. 2040 Budaörs, Szabadság út 117, edaspidi: “Chevrolet”.

Klikka otse Sulle olulisele teemale:

Intellektuaalne omand

Veebilehele linkimine

Teabe õigsus

Mis me sinu edastatud infoga teeme

Elektrooniline andmevahetus

Müügiedendustegevus

Lingid teistele veebilehtedele

Info kogumine ja kasutamine

Küpsiste kasutamin

Kolmandate isikute küpsised

Veebimajakad ja pikslid

Küpsiste lubamine ja keelamine

Meie poole pöördumine isikuandmete kaitse küsimustes

Intellektuaalne omand

Kõik käesoleval veebilehel olevad materjalid on Chevrolet intellektuaalne omand. Materjale ei tohi kopeerida ega reprodutseerida, välja arvatud ulatuses, mis on vajalik materjalide internetis vaatamiseks. Eelnevale vaatamata on veebilehe lehekülgi tervikuna lubatud isiklikuks tarbeks printida paberile. Mõnikord võime anda sulle võimaluse alla laadida taustapilte, ekraanisäästjaid ja teisi veebilehel olevaid elemente.

Veebilehele linkiminee

Kui soovid veebilehele linki luua, peab link viima kodulehele.

Teabe õigsus

Veebilehel toodud informatsioon on mõeldud Chevrolet klientidele Eestis ning ei pruugi kohalduda teistes maades. Me teeme kõik endast sõltuva, et veebilehe andmed oleksid õiged ja ajakohastatud, kuid me ei vastuta nõuete ega kahju eest, mis tekivad tuginemisest veebilehe sisule. Me jätame endale õiguse muuta toote spetsifikatsioone mis tahes ajal. Eestis kehtivate toote spetsifikatsioonidega tutvumiseks palun pöördu Chevrolet edasimüüja poole Eestis.

Mis me sinu edastatud infoga teeme

Chevrolet austab sinu privaatsust. Chevrolet ei kogu sinu kohta andmeid, mille kaudu saab tuvastada sinu isikut (nt sinu nimi, aadress, telefoni number või e-posti aadress, edaspidi „isikuandmed“), kui sa neid meile ise vabatahtlikult ei esita. Kui sa ei taha, et sinu isikuandmeid kogutakse, palun ära esita neid.

Chevrolet ei edasta sinu isikuandmeid kolmandatele isikutele ilma sinu eelneva nõusolekuta. Chevrolet kasutab sinu andmeid selleks, et anda sulle informatsiooni uute toodete, teenuste ja eripakkumiste kohta, samuti teenuse kvaliteedi hindamiseks ning parandamiseks. Ainult nendel eesmärkidel võidakse sinu isikuandmed avaldada Chevrolet sidusettevõtetele, Chevrolet jaemüüjatele ja teenusepakkujatele, kes on seotud sinu isikuandmete töötlemise, sh säilitamisega. Palun tutvu andmetöötlejate loeteluga järgmisel lingil [link]. Kui sa seda ei soovi, palun võta meiega ühendust allolevatel kontaktidel. Mõned neist võivad asuda väljaspool Euroopa Liidu piire, kuid meie omavaheliste lepingute tõttu on neil kohustus hoida sinu isikuandmed konfidentsiaalsetena. Kui sa edaspidi lisainformatsiooni saada ei soovi, tee selle kohta märge vastavasse kastikesse veebilehe päringuvormide lõpus enne, kui sa isikuandmed edastad.

Elektrooniline andmevahetus

Selleks, et saaksime saata sulle sinu soovidele ja huvidele vastavat infot, on meie e-kirjadele lisatud veebilink. Veebilink võimaldab meil jälgida ja koguda informatsiooni, näiteks selle kohta, kas meie e-kirja on loetud ja millistele meie e-kirjas sisalduvatele linkidele on klikatud. Sel moel kogutud andmed võimaldavad meil ennast sinu huvidega kursis hoida ning vältida mittevajalike teadete saatmist klientidele.

Juhul kui sa ei soovi meilt teavet enam saada või soovid, et me sind oma meiliadressaatide nimekirjast eemaldaksime, siis palun anna sellest teada "kustutage mind oma meililistist” lingi kaudu, mis sisaldub kõikides meie elektroonselt saadetud uudiskirjades.

Seejärel teeme kõik, mis mõistlikult meie võimuses, et vastav info oma failidest kustutada.

Müügiedendustegevus

Juhul kui liitud mõne võistluse, loterii või mis tahes muu kampaaniaga, võime me kasutada sinu esitatud isikuandmeid nende programmide raames.

Lingid teistele veebilehtedele

Meie veebileht võib sisaldada linke teistele Chevrolet veebilehtedele või meie edasimüüjate, volitatud remonditöökodade, teiste sidusettevõtjate või sotsiaalmeedia veebilehtedele. Kui klikkad ükskõik millisel sellise veebilehe lingil, siis arvesta, et nendel veebilehtedel kehtivad oma andmekaitsepõhimõtted ning me ei võta endale vastutust teiste isikute veebilehtede eest. Enne kui nendel veebilehtedel oma isikuandmeid avaldad, tutvu palun seal kehtivate andmekaitsepõhimõtetega.

Info kogumine ja kasutamine

Info hulka, mida me automaatselt sinu arvuti logifailidesse kogume ja salvestame, kuulub sinu IP-aadress, veebilehitseja tüüp ja keeleseadistus, operatsioonisüsteem, internetiteenuse pakkuja (ISP) ning kuupäeva/ajatempel.

Me kasutame seda informatsiooni selleks, et oma veebisaite tõhusamalt hallata, saada rohkem teavet meie erinevate veebisaitide külastajate eelistuste kohta, analüüsida trende ning koguda demograafilisi andmeid oma klientide kohta üldiselt. Kogutud informatsiooni võime kasutada oma turundus- ja reklaamteenuste osutamisel ja teabevahetuses.

Juhul kui kasutame isikuga mitteseotud andmeid koos isikuandmetega, siis käsitleme sellist infot isikuandmetena senikaua, kuni andmeid kasutatakse kombineeritult koos.

Küpsiste kasutamin

Chevrolet veebilehel, e-kirjavahetussüsteemis, internetiteenustes, reklaamides ja interaktiivsetes rakendustes võidakse kasutada nn küpsiseid ja muid tehnoloogiaid, näiteks veebimajakaid ja pikslimärgendeid.

Küpsis on ainult tekstist koosnev infojada, mille me saadame oma veebiserveri kaudu sinu arvuti kõvakettal oleva veebilehitseja küpsistefailile. See võimaldab meie veebilehel sind meeles pidada, kui veebiserveri ja veebibrauseri vahel ühendus luuakse. Küpsise peamine eesmärk on kasutajad tuvastada ja võimaldada meie veebiserveril luua kohandatud veebilehti, mille tulemusena on Chevrolet veebileht sinule kohandatud ja teenib rohkem just sinu huve.

Samuti kasutab Chevrolet ja meie partnerid küpsiseid ja muid tehnoloogiaid selleks, et pidada meeles meie veebilehe, rakenduste ja internetiteenuste kasutajate isikuandmeid. Seda tehakse näiteks nii, et jäetakse meelde info, mille sa varem oled veebi päringuvorme täites avaldanud.

Veebilehel on kasutatud kahte liiki küpsiseid:

Sessiooniküpsised on ajutised küpsised, mis jäävad sinu veebilehitseja küpsisefaili senikauaks, kuni sa veebilehelt lahkud. Samuti kustub küpsis siis, kui sa ei ole saiti mõnda aega kasutanud.

Alalised küpsised jäävad sinu veebilehitseja küpsisefaili palju kauemaks. Perioodi pikkus sõltub sellest, kuidas sa oma veebilehitseja oled seadistanud. Alalised küpsised võimaldavad edastada infot veebiserverisse iga kord, kui veebilehte külastatakse. Alalisi küpsiseid tuntakse ka jälgimisküpsiste nime all.

Kolmandate isikute küpsised

Chevrolet võib aeg-ajalt kasutada reklaamide edastamisel ja turundusalase info vahetamisel kolmandast isikust reklaamiteenusepakkujate abi. Kolmandast isikust reklaamiteenusepakkujad kasutavad küpsiseid reklaamide tõhususe hindamiseks ja reklaami sisu kliendile lähemale toomiseks. Kolmandast isikust reklaamiteenusepakkujad võivad koguda sellist infot nagu geograafilise asukoha andmed ja kontaktandmed, nt e-posti aadress.

Kolmandast isikust reklaamiteenusepakkujate privaatsuspõhimõtetes on kirjas täpne info, kuidas nemad küpsiseid kasutavad. Juhul kui soovid nimetatud kolmandate isikute privaatsuspõhimõtetega põhjalikumalt tutvuda, võid külastada Network Advertising Initiative’i veebilehte, kus on kirjas ka teave, kuidas sellist jälgimist tõkestada.

Veebimajakad ja pikslid

Meie veebilehed ja e-kirjad võivad sisaldada elektroonset kujutist, mida tuntakse veebimajaka või pikslimärgendi nime all. Veebimajakaid ja pikslimärgendeid kasutatakse peamiselt kolmandate isikute tehnoloogias, näiteks Google Analytics’is selleks, et jälgida veebilehe külastajate tegevust.

Küpsiste lubamine ja keelamine

Sul on võimalik oma internetilehitseja seadistada nii, et see kas keelab või lubab küpsiste salvestamise. Täpsemat infot selle kohta, kuidas oma veebilehitseja seadistusi muuta, saad oma veebilehitseja juhendist või veebilehelt All About Cookies.

Palun arvesta siiski sellega, et kui sa küpsiste salvestamise keelad, siis ei ole Chevrolet veebilehele osad funktsioonid sulle enam kättesaadavad.

Meie poole pöördumine isikuandmete kaitse küsimustes

Kui sul on seoses meie isikuandmete kaitse põhimõtetega muresid või tahad teada, kuidas me sinu isikuandmeid kasutame, saada meile palun e-kiri alltoodud kontaktidel. Samadel kontaktidel saad meiega ühendust võtta, kui soovid ligipääsu oma isikuandmetele või soovid oma isikuandmeid muuta, blokeerida või kustutada. Me teeme mõistlikkuse piires kõik endast sõltuva, et sinu soov täita.

info-ee@chevrolet-crm.com

Kuupäev: 23.11.2011