Chevrolet' omanikud ei pea muretsema

Kuigi Chevrolet Eesti on uute autode müügi lõpetanud, jätkab volitatud remonditöökodade võrk Chevrolet' omanikele teenuste osutamist. Loe täpsemalt edasi ...

Uute Chevrolet' autode müük on lõppenud

Uute Chevrolet' autode müük on lõppenud

Eestis on uute Chevrolet' sõidukite müük lõppenud.

Chevrolet' kliendina võid olla kindel, et Chevrolet teenindab sind ja sinu autot ka tulevikus. Chevrolet' volitatud remonditöökojad jätkavad teenuse osutamist ja Chevrolet' sõidukitele Chevrolet' originaalvaruosade tarnimist täpselt nii nagu praegu. Ühtegi Chevrolet' sõidukitele antud selgelt väljendatud kirjalikku garantiid ega määratud hoolduskava ei muudeta ja neist peetakse kinni asjakohase lepingu tingimuste kohaselt.

Lääne- ja Kesk-Euroopas jätkavad sinu autole tulevikus vaja minna võivate hooldus-, remondi- ja garantiitööde osutamist ligikaudu 2000 Chevrolet' hoolduspunkti. Eestis jääb avatuks 6 volitatud remonditöökoda. Nende aadressid leiad siit.

Kui peaksid vajama täiendavat abi, helista meie klienditeeninduse telefonile.
Tel: 00 36 23 447 394 (inglise keeles)

Lähim Chevrolet’ esindus

Lähim Chevrolet’ esindus

Kuigi Chevrolet lõpetab Euroopas uute autode müügi, jätkab volitatud hooldus- ja remonditöökodade võrk sinu autole hooldus- ja remonditeenuste pakkumist ka tulevikus. Teenuste osutamine Chevrolet' sõidukitele ja Chevrolet' originaalvaruosade tarnimine jätkub täpselt nii nagu praegu. Lääne- ja Kesk-Euroopas osutab sinu autole teenuseid ligikaudu 2000 Chevrolet' hoolduspunkti. Eestis teenindab sind 6 volitatud remonditöökoda. Nende aadressid leiad siit.

Võta meiega ühendust

Võta meiega ühendust

Kui vajad täiendavat abi, võid meile helistada või saata e-kirja oma küsimuste või kommentaaridega. Kui vajad abi maanteel, võid helistada maanteeabiteenuse Euro Service hädaabinumbril.


Külasta Opeli veebisaiti

Külasta Opeli veebisaiti

Kas soovid osta uut Chevrolet'd? Kahjuks pole see enam võimalik. Kuid hea uudis on see, et Opel pakub palju kvaliteetseid, ilusa disaini ning suurepäraste tehniliste omaduste ja funktsioonidega autosid.

Käsiraamatud ja kasutusjuhendid

Käsiraamatud ja kasutusjuhendid

Vajad infot sõiduki spetsifikatsioonide või teeninduse kohta? Nõuandeid oma Chevrolet kasutamise ja hoolduse osas? Omaniku käsiraamatust leiad nii selle kui ka palju muud.

PDF-formaadis omaniku käsiraamatu vaatamiseks vajaliku Adobe Acrobat Reader´i saad alla laadida siit.

myChevrolet

Kui registreerud portaali myChevrolet kasutajaks, on palju lihtsam auto eest hoolt kanda, sest sulle saadetakse hoolduse meeldetuletusi, infot edasimüüjate kohta, kasulikku teavet ja palju muud. Teenus on vajalik nii sulle kui ka sinu autole. Registreerumine on kiire ja lihtne.


Euro Service maanteeabiteenus

Euro Service maanteeabiteenus

Võid sõita täies meelerahus. Kui midagi peakski juhtuma, pakub Chevrolet Euro Service sulle abi, et jõuaksid soovitud sihtpunkti kiirelt ja lihtsalt. See teenus kehtib 36 kuud alates sinu Chevrolet esmasest registreerimisest ning toimib enam kui 40 Euroopa riigis – seega võid muretu olla ka pikemal autoreisil.

Garantii

Garantii

Iga Chevrolet´ga kaasneb hingerahu pakkuv garantii 3 aastat või 100 000 km. Esimese 2 aasta garantii on läbisõidupiiranguta. Pärast selle tehasegarantii-perioodi lõppemist pakume pikendatud garantiid kuni sõiduki 5 aasta vanuseks saamiseni või 150 000 km läbisõiduni. See garantii kehtib kõikidele uutele Chevrolet´ sõidukitele, mis on meie müügiesindustest ostetud alates 1. jaanuarist 2012. Üksikasjalik info pikendatud garantii kohta on saadaval Chevrolet´ müügiesindustes.

Kasutuselt kõrvaldatud sõidukid

Kasutuselt kõrvaldatud sõidukid

 Kõik head asjad saavad kunagi otsa. Oleme veendunud, et sinu auto pakub sulle palju aastaid sõidurõõmu, kuid teame, et ühel päeval saabub siiski ka hüvastijätuaeg.

Oleme Chevrolet’s pühendunud oma seaduslike kohustuste täitmisele – nii nagu peame oluliseks ka taastöötlemist. Võtame sinu romusõiduki tasuta* tagasi, suunates 85% sinu vanast autost taastöötlemisse või taaskasutusse. Kogume samamoodi kokku ka kõik Daewoo mudelid.