Chevrolet Spark – väike linnaauto

Chevrolet Spark: teave ja tugi

Ehk oled juba kuulnud, et Chevrolet lõpetab peatselt uute autode müümise Euroopas. Kuid Chevrolet volitatud hooldus- ja remonditöökojad jätkavad hooldus- ja remonditeenuste pakkumist kõigile meie klientidele. Lisaks saame aidata sul leida Opeli (GM-i partnerkaubamärk Euroopas) mudelite hulgast just sulle sobiva sõiduki.

Heida pilk järgmistele sõidukimudelitele ja leia nende hulgast oma vajadustele vastav.

Kas sul on oma Chevrolet’ kohta küsimusi?

myChevrolet

myChevrolet - the Chevrolet owner portalEsinduse otsing

Kuigi Chevrolet lõpetab Euroopas uute autode müügi, jätkab volitatud hooldus- ja remonditöökodade võrk sinu autole hooldus- ja remonditeenuste pakkumist ka tulevikus. Teenuste osutamine Chevrolet' sõidukitele ja Chevrolet' originaalvaruosade tarnimine jätkub täpselt nii nagu praegu. Lääne- ja Kesk-Euroopas osutab sinu autole teenuseid ligikaudu 2000 Chevrolet' hoolduspunkti. Eestis teenindab sind 6 volitatud remonditöökoda. Nende aadressid leiad siit.

Sõidukite garantii ja varuosad

Vehicle Warranty

Meelerahu

Chevrolet soovib pakkuda oma klientidele esmaklassilist teenindust. Chevrolet´ esinduste professionaalsed tehnikud kannavad hoolt, et teie auto oleks alati täiesti korras, ning teostavad kõik hooldus- ja remonditööd just nii, nagu vaja. Chevrolet’ volitatud remonditöökodade tehnikud kasutavad alati vaid tootja heakskiidetud osi.

Chevrolet originaalvaruosad Miks peaks tegema kompromisse või maksma rohkem? Chevrolet originaalvaruosad on:

  • Spetsiaalselt Chevrolet´le toodetud, et need sobiksid täpselt ja probleemideta sinu sõidukile, mõjutamata seejuures sinu auto turvalisust.
  • 2-aastase garantiiga, tagamaks sinu meelerahu. 
  • Parima hinna-kvaliteedi suhtega. Originaalvaruosadega ja ametlikus teeninduses hooldatud sõiduk on järelturul nõutud.

Kas sulle pakub huvi uus Spark?

Kahjuks pole see enam saadaval. Kõik need populaarsed 5-ukselised linnaautod on Eestis läbi müüdud. Hea uudis on see, et Opel pakub palju kvaliteetseid, ilusa disaini ning suurepäraste tehniliste omaduste ja funktsioonidega autosid.

Opel Adamil on palju samasuguseid suurepäraseid tehnilisi omadusi ja funktsioone nagu Sparkil. Sobiva auto leidmiseks soovitame tutvuda kogu Opeli mudelivalikuga.

Opel logo on grill of car