Kas soovid osta uut autot?

Uute Chevrolet' autode müük on lõppenud

Eestis on uute Chevrolet' sõidukite müük lõppenud.

Chevrolet' kliendina võid olla kindel, et Chevrolet teenindab sind ja sinu autot ka tulevikus. Chevrolet' volitatud remonditöökojad jätkavad teenuse osutamist ja Chevrolet' sõidukitele Chevrolet' originaalvaruosade tarnimist täpselt nii nagu praegu. Ühtegi Chevrolet' sõidukitele antud selgelt väljendatud kirjalikku garantiid ega määratud hoolduskava ei muudeta ja neist peetakse kinni asjakohase lepingu tingimuste kohaselt.

Lääne- ja Kesk-Euroopas jätkavad sinu autole tulevikus vaja minna võivate hooldus-, remondi- ja garantiitööde osutamist ligikaudu 2000 Chevrolet' hoolduspunkti. Eestis jääb avatuks 6 volitatud remonditöökoda. Nende aadressid leiad siit.

Kui peaksid vajama täiendavat abi, helista meie klienditeeninduse telefonile.
Tel: 00 36 23 447 394 (inglise keeles)

Ma sain kirja toote tagasikutsumise kohta. Mida pean tegema?

Järgi kirjas antud juhiseid ja lepi kokku kohtumine oma volitatud remonditöökojaga. Lähima volitatud remonditöökoja leidmiseks vaata veebisaidil olevat remonditöökodade otsingu lehte.

Kui kaua / mitu aastat jätkab Chevrolet minu autole varuosade tarnimist?

Jätkame Chevrolet' originaalvaruosade tarnimist Chevrolet' sõidukitele vähemalt kümme aastat pärast viimase uue Chevrolet müümist Eestis.

Ma liisisin Chevrolet. Kas liisinguperiood lõpeb ja auto tagastamine toimub nagu kavandatud?

Sinu liisinguleping ei muutu. Kõiki lepingu muudatusi saab läbi rääkida ja kokku leppida ainult liisingufirmaga.

Ma ostsin Chevrolet, kuid see pole veel kohale jõudnud. Kas ma ikka saan oma auto kätte?

Sinu tellimus on endiselt kehtiv. Teabe saamiseks auto tarnimise üksikasjade kohta võta ühendust edasimüüjaga.

Miks otsustas Chevrolet lõpetada uute sõidukite müügi Euroopas?

Mitme Euroopa autotööstust mõjutava negatiivse teguri tõttu on Chevrolet' äritulemused olnud viimastel aastatel mitterahuldavad. Prognooside kohaselt need ei muutu. Seetõttu võeti vastu otsus lõpetada Chevrolet' sõiduautode müük Lääne- ja Kesk-Euroopas. Kuid Chevrolet jätkab kõigi Chevrolet' sõiduautomudelite pakkumist Venemaal ja SRÜ-s. Lisaks peab GM Euroopat ka edaspidi oma oluliseks tegevuspiirkonnaks ja keskendub Euroopas tulevikus oma kaubamärkidele Opel ja Vauxhall.

Kui lõpetate uute autode müügi Euroopas, kas plaanite tühistada ka oma koostöö Manchester Unitediga?

Koostöö Manchester Unitediga on üldise iseloomuga ja kavatseme seda suhet jätkata Chevrolet' tootemargi tugevdamiseks üle maailma. Oleme väga uhked, et Chevrolet' kikilips ehib nüüd ka uut Manchester Unitedi särki.